İstanbul Bağcılar Satılık Araba

25 Mayıs 2021
İstanbul Bağcılar Satılık Araba

İstanbul Bağcılar Satılık Araba ilanları gün geçtikçe artıyor. Bunun en büyük sebebi de devamlı olarak büyüyen bir il olmasıdır. Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip bir ili olması sebebiyle bu il çok fazla araç içeriyor. Özellikle Premium yani lüks araç alım satımı olarak ülkemizin bir numarası haline gelmiştir. Diğer popüler iller ise İzmir, Bursa, Antalya gibi bölgelerdir. Bu illerden araç alırken yine de bazı şeylere dikkat etmeniz gerekir. Bunları aşağıda size sunuyor olacağız.

Web sitemiz araç alım satımı için uygun altyapıda hazırlandı. İster SUV araç ister otomobil alacak olun bütün özellikler ile birlikte size filtre halinde sunulur. Siz sadece araç modelini, yaşını, fiyatını belirleyin yeterli olacaktır. İstanbul Bağcılar Satılık Araba ilanları alanına gelerek bütün araçları görebilirsin.

Araç satın alırken kendi güvenliğinize dikkat edin. Maalesef ülkemizde konu para olunca herkes her şeyi yapabilir. Bu yüzden aracı tanıdık bir arkadaş veya akrabadan alsanız bile bazı şeyleri atlamayın. İnsanların para için neler yaptığını bir kez daha hatırlayın. Yapmanız gerek kontrol adımlarını atlamayın. Peki bu önlemler neler?

Aracı Görün

İstanbul Bağcılar Satılık Araba ilanı gezerken bir aracı hemen beğenebilirsin. Satıcı ile görüşüp kısa yoldan araca sahip olmak hoş olabilir. Satıcı sizden kapora talep edebilir veya aracın ücretini talep edebilir. Siz aracı görmeden hiçbir işlem yapmayın. Maalesef ki bazı kişiler elinde araç olmasa bile başka bir kişinin ilanındaki fotoğrafları alıyor. Bununla kendine yeni bir ilan açıp satış yapıyor. Arayan kişilerden kaparo talep ediyor. Sonuçta ortadan kaybolup gidiyor.

Aracı Görmeye Tek Gitmeyin     

Ne kadar araçtan anlasanız da yanınızda bir kişi daha olsun. Bu kişi de alım satım konusunda deneyim sahibi olursa sizin için daha iyi olur. Tek kişi bir hatayı göremeyebilir ama farklı bir kişi farklı gözle bakar ve bir hatayı görebilir. Gözden bir şey kaçırmamış olursunuz.

Aracı Almadan Önce Kullanın

 Satılık Araba sahipleri bazen aracını satın almadan önce kullanılmasına izin vermez. Bunun sebebi de geçici olarak koltuğa oturan şoför kaza yapabilir. Böylece ek bir masraf çıkartabilir. Belki de bu kişi sizi araçtan dışarı atmak isteyebilir. Sonuçta aracı alıp kaçabilir. Peki bu durumda bir kaza olmaması için boş bir bölgede sürüş yapılabilir. Trafikten uzak bir alanda geniş bir sahada araç test edilebilir. Bazen satıcılar araçtaki hataları gizlemek için de sürüşe izin vermiyor. Bu konu da o yüzden önemlidir.

Ekspertizi Atlamayın

Diyelim ki arabayı incelediniz ve bir sorun görmediniz. Direk notere mi gideceksiniz? Tabi ki hayır. Satıcı kişi aracın bütün kazalarını, boya ve değişen bilgilerini, mekanik ve elektronik arıza durumunu aktarması gerekir. Daha sonra birlikte bir ekspertiz firmasına gidip bu arıza ve hataları onaylatmanız gerekir. Bu durumda yetkili bir ekspertiz bulmanız tavsiye edilir. Yaşanmış bazı kötü olaylar var. Araç satışı sonrası araçta bazı sorunların çıkması ile aracı geri vermek istiyorum gibi laflar duymanız hoş olmaz. Satıcı kişi akraba olsa bile araç hakkında bazı şeyleri bilmiyor olabilir. Veya araç ile ilgili bazı arıza ve hataları hatırlamıyor olabilir. Siz garanti olsun diye ekspertizi atlamayın.

Sonuç olarak isinehliburada.com ile sizlere en hatasız en güvenilir bir araç satışı yapmak istiyoruz. İstanbul Bağcılar Satılık Araba ilanlarımızı inceleyip bizlere geri dönüş yapabilirsin. Web sitemizde herhangi bir ihlal yapan olursa bizlere bildirebilirsin. En ucuz araba ilanlarını filtreleyip favori ilanların arasına ekleyebilirsin.

Haber Yorumları