İstanbul Şişli Kiralık Daire

13 Mayıs 2021
İstanbul Şişli Kiralık Daire

İstanbul Şişli Kiralık Daire bulmak için doğru yerdesiniz. Türkiye’de emlak için doğru yerlerden biri olan İsinehliburada.com olarak size en uygun daireleri sunuyoruz. İstanbul çok büyük bir il olmasına rağmen siz de bu ilde uygun fiyatlı kiralık daire bulabilirsiniz. İstanbul 16 milyon nüfusu aşmış çok kalabalık bir ildir.

Birçok farklı sektör burada can bulmuş ve büyümüştür. Sanayi, ekonomi, bankacılık gibi iş alanları yanında emlak sektörü de burada büyümüş ve satışlar artmıştır. Emlak satın almak kadar kiralamak da çoğu kişi için uygun bir çözüm haline gelmiştir.

Kısa süreli ziyaret, geziler için çoğu turist ve yerli halk ev kiralar. Bu evler eşyalı olup her türlü imkânı kişiye sunar. Beyaz eşya dahil olmak üzere en uygun çözüm sunan bu evleri bizde bulabilirsin. İstanbul çok güzel bir coğrafi konumu ile sadece yerli halkın değil turistlerin de dikkatini çekmekte. Gece hayatı için özellikle turistler burayı tercih eder.  Eğitim, ulaşım ve iş konusunda sağladığı olanaklar ile bu il herkesi buraya çeker. İstanbul Şişli Kiralık Daire fiyatları için sitemizi kullanabilir ve sana uygun daireleri bulabilirsin.

Çok fazla nüfusa sahip bu ilde bir daire tutmak gittikçe zorlaşan bir durum. Çünkü hem fiyatlar artmakta hem de güvenilir emlak sitesi bulmak zorlaşmış durumda. Kiralık daire konusunda ise İstanbul en fazla aranan iller arasına girmiş durumdadır. İş böyle iken karşınıza çok karmaşık web siteleri çıkabilir ve sizin uygun bir ev bulma şansınızı düşürebilir. Bu açıdan sitemizde size uygun fiyatlı hem de istediğiniz konumda daire bulabilir ve satıcı ile irtibata geçebilirsin.

Daire Kiralamak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler Konular?

İstanbul Şişli Kiralık Daire için birçok dikkat edilmesi gereken husus bulunmaktadır. İlk olarak bütçe planı sahibi olmalısınız. Kesin bir bütçe sınırı koyduğunuzda karşınıza çıkan evleri elemek daha kolay olacak. Örneğin 1400 TL bir fiyat limiti var ise sitemiz üzerinden fiyat aralığına gelerek bu fiyatı girin. Sonra karşınıza sadece bu fiyatta daireler çıkacaktır.

İkinci dikkat isteyen husus ise ilçe seçimi olacaktır. İstanbul kiralık daire seçimi yaparken mutlaka bir ilçe seçimi yapın. Veya birden fazla ilçe seçimi yapın ki birçok farklı ev ilanı içinde dolaşmayın. Ayrıca bu il içinde Avrupa ve Anadolu kıtaları yer aldığından istediğiniz yere ulaşım sizin saatlerinizi alabilir. Yanlış bir ilçe seçimi yaparsanız bu size zulüm gelebilir. Örneğin Kadıköy semtinde bir iş buldunuz. Bunun için Beykoz semtinden ev kiralamak olmaz.

Gezinizde veya ziyaretinizde kaç kişi olacaksınız ve kaç odalı bir daire istiyorsunuz? Bu gibi detaylar önceden belli olmalı ve size uygun fiyat bulmak için oda sayısını net tutmak gerekli.

Son olarak dairenin yapısına dikkat ediniz. Eğer kısa süre bir ziyaret olacak ise bunun çok bir önemi olmaz. Ancak bir veya iki haftadan uzun kalışta daire özellikleri ön plana çıkar. Daire cephesi, kaçıncı kat içinde olduğu, doğal afetlere dayanıklı olması bile önem kazanır. Eğer yaz ayında geldi iseniz sıcak bir hava ile buluşmanız doğal. Bu nedenle İstanbul Şişli Kiralık Daire bu açıdan önemli.

Peki kira sözleşmesi nasıl olmalı? Ev kiralarken dikkat edilmesi gereken konulardan biri de kira sözleşmesi. Sözleşme içinde evin hangi sokak, mahalle içinde olduğu yer almalıdır. Her iki tarafında T.C. numaraları sözleşme içinde yer almalıdır. Kiralama tutarınız mutlaka iki tarafça anlaşılmış ve sözleşme içinde açık şekilde yazılmalıdır. Ev içinde yer alan eşyalar da bu kira sözleşmesi içinde yer almalıdır.

Haber Yorumları